banner
dla profesjonalistów i pasjonatów kosmetyków
ZapachyPielęgnacjaMakijażKosmetyki do włosówKosmetyki apteczneZabiegi profesjonalneSuplementy dietyStrefa dla profesjonalistów
Wyszukaj:  w  
rozwiń
banner
Strefa dla profesjonalistow Aktualności
powrót

Innowacyjne przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną z Laboratorium Kosmetycznego AVA

kategoria: Aktualności

Laboratorium Kosmetyczne AVA wprowadza w linii produktów detalicznych innowacyjne przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na dzień i na noc. Zamknięte hermetycznie w saszetce, nasączone hydrożelem bogatym w wysokoskoncentrowane składniki odżywcze i argirelinę - peptyd o działaniu dermoodprężającym, substancję alternatywną do botoksu.

Wynalezienie argireliny jest jednym z najnowszych odkryć kosmetologii. Ma ona na celu zmniejszenie intensywności napięcia mięśni i tym samym złagodzenie oraz zmniejszenie zmarszczek mimicznych i dynamicznych na twarzy. Jej zastosowanie pozwala osiągnąć efekt podobny do iniekcji z toksyny botulinowej, jednak w sposób bezinwazyjny. Zapobiega skurczom drobnych mięśni i powstawaniu zmarszczek mimicznych. W konsekwencji powoduje znaczącą redukcję zarówno grubości jak i szerokości zmarszczek. Dodatkowo zwiększa syntezę kolagenu. Argirelina jest hypoalergiczna i nie powoduje skutków ubocznych. Badania kliniczne wykazały, że zmniejsza zmarszczki w okolicy oczu i czoła do 95% w 30 dni.

Płatki z argireliną Laboratorium Kosmetycznego AVA wzbogacone zostały w witaminy A, C, E i F zamknięte w glikosferach oraz ekstrakty roślinne ze skrzypu polnego, rumianku, jabłka, owsa, oczaru wirginijskiego i krokosza barwierskiego o dużej zawartości NNKT (Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych). Bezpośrednio po naklejeniu płatka składniki aktywne wnikają głęboko do naskórka i odżywiają skórę, redukując zmarszczki. Skóra w miejscu działania substancji aktywnych jest wyraźnie napięta, wygładzona i odżywiona. Zmarszczki ulegają widocznemu zmniejszeniu już po 30-minutach o 21% lub 47% w zależności od rodzaju płatków.

Przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na dzień

Natychmiastowe zmniejszenie głębokości zmarszczek bez konieczności zastrzyków do 21% już po pierwszych 30 minutach.

Nasączone hydrożelem bogatym w wysokoskoncentrowane składniki odżywcze, zamknięte hermetycznie w saszetce, zawierają argirelinę - peptyd o działaniu dermoodprężającym, substancję alternatywną do botoksu. Zapobiega ona powstawaniu zmarszczek mimicznych w sposób bezinwazyjny. Jest hypoalergiczna i nie powoduje skutków ubocznych.

Bezpośrednio po naklejeniu płatka składniki te wnikają głęboko do naskórka i odżywiają skórę dokładnie w miejscu występowania zmarszczek. Skóra w miejscu działania substancji aktywnych jest wyraźnie napięta, wygładzona i odżywiona. Zmarszczki ulegają zmniejszeniu do 21% już po jednym 30-minutowym użyciu.

Przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na noc

Natychmiastowe zmniejszenie głębokości zmarszczek bez konieczności zastrzyków do 47% już po jednorazowym użyciu.

Nasączone hydrożelem bogatym w wysokoskoncentrowane składniki odżywcze, zamknięte hermetycznie w saszetce, zawierają argirelinę - peptyd o działaniu dermoodprężającym, substancję alternatywną do botoksu.

Bezpośrednio po naklejeniu płatka składniki te wolno są z niego uwalniane, wnikając głęboko do naskórka i odżywiając skórę dokładnie w miejscu występowania zmarszczek. Skóra w miejscu działania substancji aktywnych jest wyraźnie napięta, wygładzona i dobrze odżywiona. Zmarszczki ulegają wyraźnemu zmniejszeniu do 47% już po pierwszym użyciu.

Więcej informacji można znaleźć na naszym portalu i na www.ava-laboratorium.pl.

Źródło: materiały prasowe Laboratorium Kosmetycznego AVA

Opracowanie: Katarzyna Klatt

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Copyright 2011 Awe Solution     |     Wszelkie prawa zastrzeżone